Námestie SNP č. 91, Hliník nad Hronom

0915 217 023

Ut-Pi: 14:30-19:00 hod.

Fyzioterapia

Fyzioterapia je medicínska disciplína zameraná na prevenciu, diagnostiku a liečbu porúch pohybového aparátu a funkčných obmedzení. Jej cieľom je obnovenie, udržanie alebo maximalizácia pohyblivosti a funkčnosti tela. Fyzioterapia využíva rôzne metódy a techniky, ako sú cvičenia, terapeutická masáž, manuálna terapia, a podobne.

Pre človeka môže byť fyzioterapia veľmi prospešná :
● Po úraze – Pomáha pri obnove pohyblivosti a sily po zraneniach, ako sú zlomeniny, natiahnutia svalov či poranenia väzov.
● Po operácii – Pomáha pri rehabilitácii po chirurgických zákrokoch, napríklad po náhradách kĺbov, operáciách krížového väzu či operáciách chrbtice.
● Pri chronických ochoreniach – Pomáha pri zmiernení bolesti a zlepšení funkčnostiu pacientov s chronickými problémami, ako sú osteoartróza, chronické bolesti chrbta či artritída.
● Pri neurologických poruchách – Fyzioterapia môže pomôcť ľuďom s neurologickými ochoreniami, ako sú mŕtvica, Parkinsonova choroba či roztrúsená skleróza, zlepšiť kontrolu pohybu a koordináciu.

Celkovo je fyzioterapia veľmi užitočná pri obnove zdravia, funkčnosti a pohyblivosti tela a môže mať pozitívny vplyv na celkovú kvalitu života ľudí.

OTVÁRACIA DOBA

Radi Vás privítame u nás v štúdiu zdravého pohybu v čase:

Objednávky

DeltaFit.sk – štúdio zdravého pohybu | Mob: 0915 217 023, | E-mail: info@deltafit.sk | © DeltaFit.sk 2024